CENTIB.COM
  • Tworzenie stron internetowych

  • Opieka nad stronami - uaktualnianie treści, rozbudowa o nowe funkcje, opieka techniczna

  • Aplikacje do zarządzania treścią strony internetowej - CMS (Content Managment System)

  • Sklepy internetowe, rozwiązania e-commerce

  • Nieszablonowe rozwiązania programistyczne

  • Usługi SEO (Search Engine Optimization) i SEM (Search Engine Marketing)

  • Usługi związane z reklamą oraz marketingiem (nie tylko w internecie)

  • Indywidualne projekty graficzne

  • Domeny, hosting stron internetowych oraz poczty

  • Pomoc w instalacji serwisu na serwerze oraz konfiguracji serwera/poczty e-mail

Misja firmy

Od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Odpowiedzialnie podchodzimy do każdego projektu i nie wypieramy się tego co robimy - na swoją pracę dajemy gwarancję, którą nie każda firma jest w stanie dać. Zawsze, przy każdym projekcie, poza estetyką, przywiązujemy wagę do bezpieczeństwa, elastyczności i wydajności co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość i skuteczność tworzonych przez nas serwisów.

Czego można się po nas spodziewać?

Po przyjęciu zamówienia analizujemy dokładnie wymagania Klienta. Badamy rynek, branżę i grupę docelową zleconego projektu, określamy cel naszych działań tak, aby nasz Klient odniósł sukces. Cały proces realizacji nie jest krótki, nie można się nastawiać na natychmiastowe efekty. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. W ciągu nawet 7 dni nie można podjąć decyzji gdzie zamieścić dany przycisk na stronie aby przyniósł porządany efekt i zatrzymał odwiedzających zachęcając ich do zakupu. Nawet 7 dni to za mało aby uzgodnić z Klientem czy lepszy w danym przypadku jest kolor jasny, czy kolor ciemny. 7 dni to tak na prawdę niewiele, bo czego można się dowiedzieć o milionach Twoich potencjalnych klientów w ciągu 7 dni?

Czym my się właściwie zajmujemy?

Pracujemy nad tym, aby Twoja firma powiększyła swoje przychody i aby Twoja marka stała się bardziej rozpoznawalna. Dążymy do tego aby nowe technologie internetowe usprawniły działanie Twojego przedsiębiorstwa. Działamy w zakresie internetu, marketingu, reklamy i budowy wizerunku.
Oferujemy wykonanie wszelkiego rodzaju serwisów internetowych, zajmujemy się również stała opieką. Do realizacji projektów wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. I wychodzimy z założenia że każdy powinien robić to co potrafi najlepiej - każda osoba w naszym zespole specjalizuje się swoją wąską dziedziną przez co jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalne wykonanie.

Dziedzina naszych usług jest jedną z najszybciej rozwijających się w internecie. Lubimy to co robimy, wciąż szukamy nowych wyzwań. Warto wziąć to pod uwagę.

Wybrani klienci

Lumina s.c. Jolanta Maria Bartnik, Stanisław Bartnik, RAMTech, Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie, NZOZ Nowa-Med Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Zakład Usług Inwestycyjnych BUD-INVEST, Damro Technology S.a r.l., MedienDirekt S.ar.l.,

AGENCJA INTERAKTYWNA CENTIB

Skowronno Dolne 61
28-400 Pinczow, Poland

NIP: PL9161348730
REGON: 260191079

info@centib.com

przejdź do formularza kontaktowego