CENTIB.COM
 • Tworzenie stron internetowych

 • Opieka nad stronami - uaktualnianie treści, rozbudowa o nowe funkcje, opieka techniczna

 • Aplikacje do zarządzania treścią strony internetowej - CMS (Content Managment System)

 • Sklepy internetowe, rozwiązania e-commerce

 • Nieszablonowe rozwiązania programistyczne

 • Usługi SEO (Search Engine Optimization) i SEM (Search Engine Marketing)

 • Usługi związane z reklamą oraz marketingiem (nie tylko w internecie)

 • Indywidualne projekty graficzne

 • Domeny, hosting stron internetowych oraz poczty

 • Pomoc w instalacji serwisu na serwerze oraz konfiguracji serwera/poczty e-mail

Nasza oferta

Obsługa kampanii reklamowych w linkach sponsorowanych

Dzięki tej formie reklamy możemy optymalnie zarządzać wydatkami na promocję. Z góry wpłacamy budżet jaki chcemy przeznaczyć na reklamę i ustalamy w jakiej formie ma się pokazywać oraz do jakiej strony ma prowadzić. Wybieramy dla jakich słów kluczowych ma się wyświetlić reklama. Płacimy nie za wyświetlenie, a za każdego internautę który kliknie na reklamę i przejdzie do naszej strony. Dzięki temu nasze pieniądze są wydawane tylko na internautów którzy są zainteresowani naszą ofertą. Ważne jest też że możemy emitować jednocześnie kilka reklam o różnych treściach posiadając duże możliwości zarządzaniem nimi - od rejonu kraju dla którego ma się wyświetlać reklama aż po godziny w których ma być emitowana. Możemy skutecznie wstrzymywać reklamę asortymentu który się wyczerpał (np. sklep komputerowy, reklama pendrive - nie mamy na stanie - wstrzymujemy reklamę). Istnieje również możliwość emitowania reklamy w godzinach pracy naszej firmy dzięki czemu skierowany do nas klient zadzwoni gdy my będziemy w biurze i spokojnie z nim porozmawiamy.

Jest to bardzo efektywny sposób reklamy, wydaje się też być bardzo prosty - bo przecież co to za filozofia wybrać kilka słów związanych z naszą działalnością i ustalić tekst reklamy? W praktyce tak wcale nie jest bo taki sposób myślenia może nie przynieść nawet zwrotu kosztów tej reklamy. Cały sukces tego typu reklamy leży w ciągłym analizowaniu statystyk i ruchu na stronie i wyodrębnieniu tych słów które przynoszą największe zyski. I tego właśnie dotyczy nasza oferta.

Szczegóły naszej oferty marketingowej

 1. Instalacja systemu monitoringu

  Instalujemy w serwisie klienta i konfigurujemy narzędzie Google Analytics. Nie jest to zwykła, przeciętna instalacja. Konfigurujemy to narzędzie tak, aby w przyszłości móc stwierdzić jakie działania marketingowe przyniosą zysk, a jakie są nieopłacalne. Dzięki odpowiednim ustawieniom ten darmowy system statystyk może być bezcennym źródłem wiedzy marketingowej na temat tego co się dzieje na Twojej stronie, czego oczekują kilenci, a co im się nie podoba. Dajemy możliwość monitorowania przebiegu etapu zamówienia gdzie można stwierdzić jaki procent klientów w którym momencie rezygnuje z dalszej realizacji zamówienia.

  Koszt usługi, zależnie od posiadanego systemu: od 149 zł netto


 2. Obsługa kampanii reklamowej Google AdWords

  Na podstawie danych zebranych przez Google Analytics (z okresu nie krótszego niż 30 dni) opracowujemy dla Ciebie strategię reklamy w Google AdWords. Dobieramy odpowiednie frazy biorąc pod uwagę które ściągają do witryny na prawdę wartościowych odwiedzających. Dobre dobranie słów oraz opracowanie tekstów promocyjnych to klucz do zwrotu inwestycji w reklamie Google AdWords. Nieodpowiednio dobrane frazy i złe ustawienie celu reklam przyniesie tylko straty - taka inwestycja się nie zwróci. Z każdej kampanii przesyłamy raporty które jasno mówią jakie cele udało się zrealizować.
  Jeśli jeszcze nie korzystałeś z Google AdWords mamy dla Ciebie bonus: kupon o wartości 200 zł do wykorzystania na reklamę.

  Koszt usługi zależny od obsługiwanego budżetu: 179 zł netto dla budżetu do 500 zł, 299 zł netto dla budżetu do 1 000 zł.
  Dla wyższych budżetów koszt obsługi kampanii ustalany jest indywidualnie.

Wybrani klienci

Lumina s.c. Jolanta Maria Bartnik, Stanisław Bartnik, RAMTech, Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie, NZOZ Nowa-Med Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Zakład Usług Inwestycyjnych BUD-INVEST, Damro Technology S.a r.l., MedienDirekt S.ar.l.,

AGENCJA INTERAKTYWNA CENTIB

Skowronno Dolne 61
28-400 Pinczow, Poland

NIP: PL9161348730
REGON: 260191079

info@centib.com

przejdź do formularza kontaktowego