CENTIB.COM
  • Tworzenie stron internetowych

  • Opieka nad stronami - uaktualnianie treści, rozbudowa o nowe funkcje, opieka techniczna

  • Aplikacje do zarządzania treścią strony internetowej - CMS (Content Managment System)

  • Sklepy internetowe, rozwiązania e-commerce

  • Nieszablonowe rozwiązania programistyczne

  • Usługi SEO (Search Engine Optimization) i SEM (Search Engine Marketing)

  • Usługi związane z reklamą oraz marketingiem (nie tylko w internecie)

  • Indywidualne projekty graficzne

  • Domeny, hosting stron internetowych oraz poczty

  • Pomoc w instalacji serwisu na serwerze oraz konfiguracji serwera/poczty e-mail

Nasza oferta

Oferta wykonania strony internetowej

Stronę internetową można porównać do siedziby firmy w której potencjalny klient może zapoznać się z ofertą, usługami, realizacjami, z tą różnicą że w porównaniu do tradycyjnej siedziby firmiy, strona internetowa dostępna jest 24 godziny 7 dni w tygodniu. Estetyka wykonania strony internetowej ma bezpośredni wpływ na to jak firma jest postrzegana przez klientów. Niedbałe wykonanie spowoduje negatywne emocje, odwiedzający szybciej z takiej strony wyjdą niż na nią weszli - niestety nie każdy kto posiada własną stronę internetową bierze to pod uwagę.

PAKIET USŁUG DODATKOWYCH W STANDARDZIE

1. GWARANCJA

Wszystkie swoje usługi programistyczne i wdrożeniowe obejmujemy 12 miesięczną gwarancją. Co to w praktyce oznacza? Że dostarczone przez nas oprogramowanie będzie działało niezmiennie nie tylko w dniu prezentacji klientowi, ale również po przeprowadzeniu płatności i przekazaniu produktu klientowi.
Uwaga: gwarancja traci ważność w przypadku ingerencji Klienta lub osób trzecich w kod źródłowy dostarczonego oprogramowania.

2. KUPON NA DOBRY START

Jeśli jeszcze nie reklamowałeś swojej strony w Google AdWords to masz szansę zapoznać się z tym systemem reklamy. Specjalnie dla Naszych Klientów CENTIB w porozumieniu z Google przekazuje dla swoich klientów kupony na reklamę w Google AdWords o wartości 200 zł!

3. WSPARCIE DLA POZYCJONOWANIA (SEO)

Aby skutecznie pozycjonować stronę trzeba zadbać o jej część techniczną - poprawny kod HTML, przyjazne linki, dobrze dobrane meta tagi - my o to zadbamy.

Wybrani klienci

Lumina s.c. Jolanta Maria Bartnik, Stanisław Bartnik, RAMTech, Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie, NZOZ Nowa-Med Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, Zakład Usług Inwestycyjnych BUD-INVEST, Damro Technology S.a r.l., MedienDirekt S.ar.l.,

AGENCJA INTERAKTYWNA CENTIB

Skowronno Dolne 61
28-400 Pinczow, Poland

NIP: PL9161348730
REGON: 260191079

info@centib.com

przejdź do formularza kontaktowego